شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار تولید نرم افزار "تنهایی با خدا " ویژه ایام اعتکاف

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

تولید نرم افزار "تنهایی با خدا " ویژه ایام اعتکاف

اعتکاف اعتکاف

با عنايت به فرا رسيدن ماه پربرکت رجب و قرار گرفتن در آستانه ايام البيض و بر پايي مراسم معنوي اعتکاف موسسه فرهنگي ديجيتالي موج همراه نور بمنظور افزايش بهره وري معتکفين از فضاي معنوي اعتکاف، اقدام به توليد نرم افزار "تنهايي با خدا" نموده است.  از جمله محتواي اين نرم افزار مي توان به اعمال و فضيلت ماه رجب ، اعمال ويژه اعتکاف ،  نيت ، زمان و مکان اعتکاف و ... اشاره داشت.
گفتني است اين نرم افزار بصورت رايگان براي کاربران قابل استفاده مي باشد. بطور حتم دعاي خير معتکفين عزيز در تحصن عاشقانه خود در محضر خداوند متعال ره توشه اي ارزشمند براي توليد کنندگان نرم افزار جهت پيمودن مسير اعتلاي فرهنگ غني اسلامي مي باشد.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 23 خرداد 1391 ساعت 10:28 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (10)
پیشنهاد
10 سه شنبه, 01 اردیبهشت 1394 ساعت 09:46
سیدمحمدر
سلام و عرض ادب
لطفا این برنامه رو با توجه به نزدیکی ایام اعتکاف در مارکت بازار قرار دهید
پاسخ مدیر :
آندروید
چهارشنبه, 02 اردیبهشت 1394 ساعت 12:49
جوان
با سلام
این نرم افزار ساخت آن مربوط به چند سال قبل بوده و تطبیق خوبی با آندروید نداشته لذا امکان پخش آن از طریق مارکت نیست.

موفق باشید
thaniashar@gmail.com
9 جمعه, 09 تیر 1391 ساعت 15:27
ثاني عشر
با سلام و تشكر از زحماتي كه مي‌كشيد
خدا خيرتون بده خيلي نرم‌افزار جالب و جامعي هست؛ اما افسوس كه امروز دارم مي‌بينمش...
با آرزوي موفقيت :-)
چه زود دیر می شود
8 پنجشنبه, 18 خرداد 1391 ساعت 08:03
هاشم دهقانیان
سلام
جناب مهندس جوان نرم افزار خوبیست ولی حقیر دقیقا بعد از اعتکاف خبردار شدم
کاش نسبت به اطلاع رسانی حداقل از طریق اوناهایی که در سامانه پیام کوتاه عضو شده اند این جریانات رو خبر بدید و البته که این اتفاق در باد صبا هم افتاد که ما اول از دیگران شنیدیم بعد به سایت خودتون رسیدیم
صلاح کار خویش خوسروان دانند
یا علی
خداقوت
التماس دعا
بدون شرح
7 سه شنبه, 16 خرداد 1391 ساعت 22:15
از تبریز
سلامی به بلندای معرفتتون!!
خیییییییییییییییییییییییییییییللللللللللللللیییییییییییییییییییییییی ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شعبان حسینعلی از قزوین
با سلام ضمن تشکر از نرم افزار جدیدکه در سایت قرار دادید جا داشت برای زحماتی که کشید بنده هم تشکر کرده باشم منتظر نرم افزارهای بعدی شما هستیم خدا نگهدار شما
انتقاد
5 دوشنبه, 15 خرداد 1391 ساعت 12:57
افشین
با سلام خدمت مدیران زحمت کش اما بی توجه به رضایت مشتریان:
من حدود 7 الی 8 ساعت از وقتمو برای نصب این نرم افزار هدر دادم اما نتیجه ای هم نگرفتم
نمیدونم چه جایزه ایی برای اذیت کردن مشتریانتون از نمایشگاه قرانی گرفتید اما اینو بدونید که تلاش برای قران خوندن با این همه درد سر ادم رو از همه چی زده میکنه بنا براین من و hمثال من دیگه نباید ساعتها وقتمون رو برای دانلود و خریداری کردن محصولات بدون پشتوانه شرکتهایی مانند شما تلف کنیم .در ضمن انتقاد من برای مبلغ پرداختیم نیست از این ناراحتم که کسی به تلفن هایی که داده بودید اهمیت و جواب نمیده خواهشا یک باز نگری کلی برای برنامه های اتی داشته باشید.فکر میکنم این تجربه ایی بود برای من که تا اخر عمر قید استفاده از نرم افزارهای اسلامی رو بزنم.اما با این احوال نمیشه از نو اوری هاتون در این زمینه تشکر نکرد هر چند که فقط برای مطرح شدن خودتون مهم بوده و نه راحتی مشتریان.در ضمن فلسفه ابداع یک نرم افزارراحتی کار و نصب اونه نه پیچیدگیش در حدی بالاتر از دانش نرم افزاری و سواد مشتریان. afshin1099@yahoo.com
پاسخ مدیر :
دانلود نرم افزار
دوشنبه, 15 خرداد 1391 ساعت 22:52
مدیر سایت
با سلام

ضمن عرض تأسف بابت اتفاقی که افتاده به اطلاع می رسانیم جهت رفع اشکال و راهنمایی بیشتر می بایست در ایام کاری و در ساعات کاری با این مجموعه تماس بگیرید و در غیر این صورت مانند هر شغل دیگری کسی پاسخگو نخواهد بود

با تشکر
علی اصغر امیری
ایمیل بنده:
iliamah12@gmail.com

زحمت کشیده و توضیحاتی در مورد برنامه نویسی اندروید بفرمایید
وهمینطور ui
متشکرم
یاعلی
پاسخ مدیر :
برنامه نویسی
یکشنبه, 14 خرداد 1391 ساعت 12:25
جوان
با سلام
مبحث برنامه نویسی بسیار گسترده بوده و می توانید با جستجو در سایتهای فارسی مطالب مناسبی را پیدا نمایید.

سرافراز باشید
علی اصغر امیری
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
از دیدن سایت و فعالیت های شما عزیزان واقعا خوشحال شدم
شما کار بسیار بزرگ و خدا پشندانه ای را انجام می دهید
نرم افزار ها بسیار کاربرپسند و کارا ساخته شده اند
ان شاالله همییشه موفق باشید

بنده هم حهت ترویج فرهنگ دینی اقدام به ساخت نرم افزار های رایگانی نموده ام
اگر امکان دارد
برای ساخت ادعیه ها و متون به زبان فارسی و با قابلیت یوزرفرندلی بالا در سیستم عامل اندروید و... را هنمایی بفرمایید
اگر کتاب الکترونیکی و یا راهنمای دیگری برای برنامه نویسی اندروید دارید متشکر می شود زحمت کشیده و راهنمایی بفرمایید
یاعلی
محمدامیر
با سلام. واقعا متشکرم از نرم افزار های خوبتون این نرم افزار را به دوستان شرکت کننده در اعتکاف میدهم
منیب
سلام
خداقوت
دستتون درد نکنه من در چند سایت عضوم با ذکر منبع نرم افزار رو قرار دادم
یاحق