شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار راهنمای شرکت در جشنواره نوروزی روزشمار تشیع

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

راهنمای شرکت در جشنواره نوروزی روزشمار تشیع

فرستادن به ایمیل چاپ

 
جشنواره روزشمار  تشیع

 

راهنماي تهيه محصول :

جهت شرکت در جشنواره نوروز روزشمار تشیع و تهیه محصول به دو صورت پرداخت آنلاین و ثبت فیش بانکی می توان عمل نمود که در ذیل مشروح آن را ملاحظه می نمایید :

الف - پرداخت آنلاین

در این روش کافیست با توجه به شرایط ، بر روی یکی از لینکهای زیر کلیک نمایید تا به پورتال بانک سامان انتقال یافته و بصورت آنلاین مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید و سپس با تأیید بانک سامان مبنی بر پرداخت مبلغ مورد نظر بصورت خودکار به صفحه دانلود نرم افزار روزشمار تشیع هدایت و با سریالی که در اختیار کاربر قرار می گیرد می توان اقدام به فعالسازی محصول نمود.

ب - واریز از طریق فیش بانکی و عابر بانکها

در این روش از طریق یکی از راههای پرداخت نقدی که بانکها در اختیار گذاشته اند مثل فیش نقدی ، عملیات کارت به کارت ، انتقال اینترنتی و انتقال از طریق موبایل بانکها و ... می توان مطابق با مراحل ذیل اقدام به خرید نمود : 

  1. چنانچه از جمله كاربران نرم افزار تقويم شيعه ميلاد مي باشيد مبلغ 2000 تومان(با تخفيف 60 درصد ) و در غير اينصورت مبلغ 3500 تومان (با تخفيف 30 درصد) به شماره حساب سيبا بانك ملي 0100442048005 و يا شماره كارت 9848-4532-9910-6037 بنام محمد علي طهرانچي  واريز نماييد .
  2. پس از واريز مبلغ ، جهت اعلام شماره فيش واريزي با شماره 05116067323  تماس حاصل نماييد و يا شماره فيش را  از طريق پيام كوتاه به شماره 09153254251  ارسال نماييد. توجه فرمایید چنانچه از جمله افرادي هستيد كه از تخفيف 60 درصد بهره منديد (كاربران تقويم شيعه ميلاد ) ،  همراه با شماره فيش واريزي ، شماره سريال نرم افزار تقويم شيعه خود را نيز اعلام  و يا ارسال نماييد .
  3. پس از بررسي صحت اطلاعات ، شماره سريالي ويژه نرم افزار روز شمار تشيع ، به شما اختصاص مي يابد و برای شما از طریق پیام کوتاه ارسال می گردد. با مراجعه به بخش دریافت نرم افزار روزشمار تشیع و درج شماره سريال دريافتي و شماره فيش واريزي مي توانيد نرم افزار روز شمار تشيع را از سايت دانلود و  براي نصب آن بر روي تلفن همراه  خود و برخورداري از تقويمي با قابليت هايي ويژه  و استثنايي ، اقدام نماييد. اين نرم افزار قابل نصب بر روي سه دستگاه تلفن همراه مي باشد.
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 23 فروردین 1389 ساعت 15:10 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر: