شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار سخنی کوتاه با سرمایه گذاران اصلی شرکت

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

سخنی کوتاه با سرمایه گذاران اصلی شرکت

با سلام
ضمن تشکر از توجه همه دوستان نسبت به نرم افزار حبل المتين و پيگيري مستمر آنها در خصوص بسته بروز رساني و عرض پوزش به جهت تاخير ناخواسته در ارائه بسته بروزرساني حبل المتين، لازم گرديد جهت اطلاع رساني و رفع ابهامات پيش آمده و اطلاع عزيزاني که افتخار خدمت به آنها را از ابتدا نداشتيم ، دست به کار جديدي زده و سخني هر چند خلاصه و کوتاه در ابتداي سال 90 به شرح ذيل ارائه کنيم.

در سال 86 به همت سه موسس اين مجموعه، اين شرکت فعاليت خود را در مشهد مقدس به صورت رسمي آغاز کرد و تقريبا بدون هيچ سرمايه اوليه اي، اساسنامه و اهداف اين مجموعه تدوين گرديد. ما چگونه توانستيم دو سال اول تأسيس اين مجموعه را طي نماييم، خود قصه اي دراز است. نامهرباني ها و ناملايمات زيادي گريبان شرکت را گرفت و سپري گشت. ناگفته نماند دوستان گرانقدري نيز به اين مجموعه اضافه گرديدند که در ناملايمات، با کمکهاي فکري و زماني خود، اين مجموعه را ياري رساندند که اين همه را از لطف و برکت سايه ي حضرت ثامن الحجج داريم.

در سال 87 بناي يک پروژه عظيم و گرانقدر را پايه ريزي نموديم و از همان سال به صورت جدي به آن پرداختيم ( قرآن صوتي حبل المتين ) و در ماه رمضان سال 88 توانستيم اولين تيراژ آن را تکثير و در نمايشگاه قرآن عرضه نماييم . استقبال غير منتظره بود ، بعد از يکسال زحمت و هزينه ، با واکنشهاي آسماني مواجه شديم ، هرچند عاري از ماديات بود، اما دلهايمان روشن شده بود به نور اميد . تصميم گرفتيم اين راه را جدي تر بپيماييم. با اينکه اين محصول در مهرماه سال 88 در جشنواره رسانه هاي ديجيتال به عنوان محصول برگزيده انتخاب گرديد، تمرکز شرکت از روي اين محصول برداشته نشد. هنوز از لحاظ مالي توفيقي حاصل نشده بود، اما همچنان روي اين محصول به صورتي بسيار سنگين کار شد، با اين ديدگاه که محصولي ارائه گردد که بتوان هميشه توقع بهترين بودن را از آن داشت و پاياني برايش نمي ديديم.

در سال 89 خوشبختانه توفيقات تکميل گرديد و با تهيه و استقبال همگاني از اين محصول ( توجه بفرماييد هنوز خبري از هيچ ارگاني جهت حمايت نيست )، برخي از سازمانها مجاب گرديدند جهت هديه به کارمندان تيراژي را تهيه نمايند.  باز هم جاي شکرش باقي بود. ولي ما همچنان بر روي حمايت از مشتري نهايي پافشاري داشتيم. با اينکه خيلي از همکاران نسبت به بهاي پايين اين محصول و نبود سهم درآمدي مناسب از آن، انتقاد داشتند ، قيمت محصول تغييري ننمود و به جهت حمايت از کاربر نهايي و خريداري که در نهايت قيمت پشت جلد را خواهد پرداخت ، قيمت را تغيير نداديم، هر چند نياز به وجه آن به شدت احساس مي شد. در همين دوران بود که دوستان استفاده کننده از محصول ، با رضايتمندي از اين پروژه ، مفاتيح را از ما خواستند. در ماه رمضان 89 نيز محصول باب النعيم به خانواده محصولات اين شرکت اضافه گرديد. همچنان با سياستهاي فروش و عرضه کاملا متفاوت، که حتي توجه بزرگان اين دير را برانگيخته بود به راهمان ادامه داديم ( همچنان شبکه توزيع از کمبود همکاري و يا کمبود سهم فروشنده و فروشگاه نارضايتي داشتند، کما اينکه مشکلاتي را نيز براي اين مجموعه ايجاد نمودند تا شرايط خود را به ما تحميل کنند ) اتفاقات زيادي افتاد که همه آنها تجربه هاي گرانقدري را براي ما به ارمغان آورد. افتخاراتي که داشتيم، مشکلاتي که داشتيم، تهمت هايي که به ما مي زدند( به خاطر بي پشتوانگي اين مجموعه و کمبود پارتي و رابطه ) و... اما سياست همان بود، ايجاد فضاي باز مذاکره و دريافت آراء و نظرهاي ياران و دوستان هميشگي اين مجموعه و دوستداران علوم اسلامي و لا غير.

اينک در سال 90 مفتخريم که با همان پروژه هاي تعريف شده، در جهت ارتقاي کيفي اين محصولات و خدمت به سرمايه گذاران عزيز اين پروژه ها ( خريداران محترم )، همچنان به نشر علوم اسلامي بپردازيم.  بدون اينکه با آلودگي هاي موجود در بازار اين دست محصولات ، همسو گرديم، چرا که هدف خدمت رساني در سطح مطلوب است و براي ايجاد درآمد و گردش مالي به هر قيمتي، راه هاي بهتري نيز وجود دارد.

والسلام

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 01 اردیبهشت 1390 ساعت 21:50 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (10)
بابا قیمت هاتون محشره
10 پنجشنبه, 14 مهر 1390 ساعت 21:40
سیما
بابا درسته سال جهاداقتصادیه اما چقدرگرونه این قیمتهاتون
به دلارحساب می کنین
یه نرم افزارکاتب 350 هزارتومان چه خبره
بابا شما نزدیک به امام رضا هستید ها؟....
انجام شد
9 چهارشنبه, 23 شهریور 1390 ساعت 10:52
ساتراب
با سلام
1- پروژه انجام شد اما لزومی به گفتن نام آن شرکت نمی بینم.
در بدترین حالت 7/000/000 تومان می شود که با قیمت 30/000/000 تومانی شما بسیار فاصله دارد
(البته با بهترین کیفیت کار انجام گرفت)
2- بسیاری از محصولات شما نیز سفارشی ارگان های دولتی می باشد لذا آنچنان هم بی حمایت نیستید
3- حرفه ای ها !؟ قیمت ...... ؟! بگذریم
موفق باشید وپایدار
یا علی
پاسخ مدیر :
پاسخ آخر
چهارشنبه, 23 شهریور 1390 ساعت 17:51
مدیر سایت
با سلام و احترام وافر

1- پس از پیگیری و کسب اطلاع از دوستانیکه در جریان این امر بودند ، اعلام شد قیمتی که شما به عنوان قیمت مطروحه از طرف ما بیان نمودید صحیح نیست اما ما با این فرض که شما صحیح می فرمایید, اعلام می کنیم که هر شرکتی شرایط کاری خودش را دارد و بسته به زمان , مکان و هزینه های خاص آن زمان و خیلی از مسائلی که لزومی برای مطرح نمودن آنها نیست، اعلام قیمت می شود.
2- انجام سفارشات دولتی و ارگانی (همانطور که هر حرفه ای دیگری می داند) همراه با هزینه است و دولت کمک بلاعوض که نمی کند و بابت هر ریال آن از پیمانکار بازخواست می کند کمااینکه شما بابت بهایی که نپرداختید در حال بازخواست هستید.
پس چیزی که شما از آن به عنوان حمایت یاد کردید یک برداشت ابتدایی از رویدادهای اقتصادی است.
3- پاسخ مطلب سوم شما نیز در مطلب قبلی ( 2 ) مستتر است

در انتها اعلام می داریم که این فضا صرفا برای مطرح نمودن ابهامات و مشکلات می باشد و در صورت قانع نشدن دوستان می توانند با تلفن های شرکت تماس بگیرند مگر اینکه هدف از مطرح نمودن این مسائل بدین صورت توسط عزیزان چیز دیگری باشد.

باز هم از صبر و همیاری فکری شما دوست عزیز کمال تشکر را داریم.
پاسخ
8 سه شنبه, 22 شهریور 1390 ساعت 18:58
ساتراب
با سلام
ممنون از این که پاسخ خود را فرمودید
قبل از هر صحبتی عرض کنم که بنده فقط حرف دل زدم و همچون شما از بازار موبایل وبرنامه نویسی (موبایل و سایت و نرم افزارهای مالی و اتوماسیون ..... ) کاملا آگاه هستم و قریب بیش از یک دهه در این موضوع فعالیت دارم و در ضمن نه رقیب شما هستم و نه در حیطه موبایل همچون شما فعالیت دارم (هر چند کاملا آشنا و مسلط هستم) و نه به دنبال مچ گیری و غیره هستم.
واقعا به شما عزیزان افتخار می کنم و به عنوان یک هم وطن و شیعه ایرانی از صمیم دل آرزوی پیشرفت های روز افزون شما را دارم. مواردی که مطرح می کنم از ظاهر کارهای شما برگفته ام و به هیچ عنوان قصد وغرضی نیست فقط از زمانی که آن قیمت نجومی را دادید شرکت شما را به عنوان یک شرکت نوپا و کم تجربه تلقی کردم همین! در صورتی که برداشت اینجانب از کارهای شما غیر از این بود اما عملتان ( از روی ناچاری و یا ناپختگی ) بسیار ضعیف بود (منظورم قیمت نجومی شما)
بنده هزینه ای ندادم اما نهایتا اگر به عنوان یک فرد کم سواد در برنامه نویسی موبایل با شما وارد معامله می شدم مگر شما در نهایت چقدر تخفیف می دادید؟؟!
دیگر همکارن برنامه نویس موبایل آنهائی که همچون شما نمونه برنامه سالنلمه داشتند قیمت هایشان بین 500/000 تومان تا 1/000/000 تومان بود و کسانی که نمونه کار سالنامه نداشتند از 2/000/000تومان تا حداکثر 7/000/000 تومان(تازه بدون صحبت و تخفیف) گفتند.
خوشبختانه تعداد همکاران معروف در برنامه نویسی موبایل محدود است و لذا بنده از ذکر نام آنها معذورم هر کس بخواهد می تواند مستقیما از خودشان بپرسد
بنده به دنبال جواب و استدلا ل شما هم نیستم فقط برادرنه و صادقانه (همچون شما که صادقانه درد ودل نمودید) گفتم که اگر به دنبال در آمد هستید این طور نمی شه!
یا علی...
پاسخ مدیر :
توضیحات
چهارشنبه, 23 شهریور 1390 ساعت 09:20
مدیر سایت
با سلام و احترامات فراوان

1- از بابت اتفاق ناگهانی و از بین رفتن بعضی اطلاعات که بعد از هماهنگی با هاست و پیگیری همه چی به حالت دیروز برگشت و حتی اطلاعات امروز را باز از دست دادیم عذر خواهی می کنم
2- جا دارد یک توضیح در رابطه با بیانیه ای که سایت در ابتدای سال داده است مطرح کنیم :
آن متن هیچ دلیلی بر بیکار بودن شرکت نبوده و نیست
آن متن هیچ دلیلی بر انجام کار به هر قیمت و دلیلی هم نیست
فقط توضیحاتی برای آگاهی استفاده کنندگان عزیز محصولات جنرال ما بوده تا بدانند با چه دیدگاهی و چه منظری و با وجود چه مشکلاتی در بازار محصولات فرهنگی در حال انجام وظیفه هستیم
3- همین الان و در آن زمان که شما استعلام نمودید که فکر کنم ابتدای سال بود فشار کاری و حجم کاری بسیار بالایی در حال انجام بود که از پذیرفتن کار خودداری می شد
4- اعلام قیمت برای هر پروژه تابعی از زمان می باشد که در زمانهای متفاوت شرایط متفاوتی برای اجرا وجود دارد و برای پیاده سازی پروژه بسیاری از مطالب باید در نظر گرفته شود و چون برنامه نویسی یک شغل خدماتی می باشد تابعی از استراتژی های شرکت نیز میباشد که طبق فرموده شما اگر حرفه ای هستید جای بحث نیست زیرا این پرسش ها معمولا در میان حرفه ای ها حل شده است
5- جای سوال اینجاست که این پروژه بالاخره عملیاتی شده یا خیر ؟ زیرا که حرف تا عمل فاصله های بسیار دارد و سوال بنده در رابطه با شرکتی که این پروژه را عملیاتی نموده بوده است نه هرشرکتی که استعلام نموده اید

در پایان امیدوارم پاسخهای خود را در میان متون بالا یافت کرده باشید اما اگر بازهم ابهامی بود با شماره های دفتر تماس بگیرید و مسئله را مطرح نمایید

با تشکر
تشکر و سئوال
7 دوشنبه, 21 شهریور 1390 ساعت 15:56
ساتراب
با سلام
ضمن تشکر از شما تهیه کنندگان نرم افزار های اسلامی
فرمودید که به سختی و بدون داشتن اسپانسر رشد تا به اینجا رسیده اید
سئوال:
در اواخر پارسال برای سفارش نرم افزار سررسید سال 90 تحت موبایل تماس گرفتم و شرکت شما پس از کلی بررسی قیمت 30 میلیون تومان را اعلام کرد برای تولید آن نرم افزار در یک ماه با وجود داشتن نمونه ای از این نرم افزار در منوی تولیداتتان!
خوب این قیمت از کجا نشات گرفته؟ و چه استدلالی برای آن ممکن است بیان کرد؟!
یک ماه ، یک نرم افزاری که نمونه ای از آن هم دارید = 30/000/000 تومان؟؟؟!!
تضاد در حرف و عمل شما نشانه چیست؟
پاسخ مدیر :
تشکر و پاسخ
دوشنبه, 21 شهریور 1390 ساعت 18:13
مدیر سایت
با سلام و درود
بسیار متشکر از وقتی که برای مطالعه مطالب این سایت گذاشته اید
پاسخ:
اشاره نموده اید به تضاد در حرف و عمل ... ابهام !!!! اتفاقا این نکته گواهی بر عرایض ما بوده است زیرا که اگر از جایی تغذیه می شدیم نیازی به ارائه قیمتی نبود که شما را ناراضی نماید.
حال آنکه برای قیمت گذاری و پیشنهادهای همکاری اینچنینی پارامترهای بسیاری در نظر گرفته می شود که معمولا دوستان همکار و کسانی که دستی در موارد نرم افزاری داشته باشند از آن بی خبر نیستند و اما مبحث تلفن همراه به مراتب هزینه بر تر و پردردسر تر، جهت طراحی می باشد و دوستانی که مواردی را برای همکاری مطرح می نمایند معمولا از آنها بی اطلاع هستند که این شاءالله در زمان خود به آنها نیز خواهیم پرداخت...

ضمنا فراموش نگردد که شما هیچ هزینه ای به ما پرداخت ننموده اید لذا اشاره به این مبالغ دلیلی بر دریافت این مبالغ نیست

در آخر از دیدگاه شما هزینه یک همچین محصولی می بایست چقدر باشد؟ و قیمتی که از دیگر دست اندرکاران این عرصه گرفته اید و انجام داده اند را با قید نام مرکز مطرح نمایید؟

سربلند باشید
آندروئید
6 دوشنبه, 19 اردیبهشت 1390 ساعت 00:05
کیا
با سلام و تشکر از تلاشهای شما برای ترویج اسلام و تقویت تقوی بنده قبلا گوشی نوکیا داشتم و همه برنامه های تولید شده شما در آن نصب بود ولی حال کا بازار سیستم عامل آندرویید داغه و در سرعت پردازش حرف اول رو میزنه نمیشه از برنامه های شما استفاده کرد البته بعضی از برنامه جاوا کانورت شده و مورد استفاده قرار میگیرد ولی چون اکثر نرم افزار های ما پرحجم میباشد این قابلیت را ندارد عاجزانه تقاضا مندیم تلاش خود را در این عرصه و این سیستم عامل گسترش دهید با تشکر
پاسخ مدیر :
آندروئید
دوشنبه, 19 اردیبهشت 1390 ساعت 09:38
مدیر سایت
با سلام و تشکر از حسن توجه و تحسین آینده نگری و دید باز جنابعالی

همانطور که بدرستی شما بدان اشاره نمودید جهت اشاعه بهتر فرهنگ قرآنی و محصولات این چنینی بر روی گوشی های قدرتمند و جدید مبتنی بر آندروئید همانند دیگر همکاران این مجموعه، اقداماتی صورت گرفته که در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد

با تشکر
تشكر
5 چهارشنبه, 07 اردیبهشت 1390 ساعت 13:13
ثاني عشر
با سلام و تشكر از همه زحمات شما، اميدوارم زير سايه الطاف حضرت حجت عج، در عرصه فن آوري، بيش از پيش، پيشگام باشيد.
موفقيت :-)
متقی پیشه نی ریز فارس
باسمه تعالی
بنده و همشهریانم از زحمات شما قدردانی نموده و منتظر حضور فعال تر شما در ترویج معارف اهل بیت هستیم.
سلام
3 شنبه, 03 اردیبهشت 1390 ساعت 16:20
هادی حیدری
سخن شما کاملا گویا و متین اما کاش این رو هم میفرمودید که چه زمانی شاهد نسخه اصلاح شده حبل المتین خواهیم بود، بنده خودم تجربه کارهای مربوط به برنامه سازی رو دارم و خوب میفهمم کارشما چقدر سخته و در عین حال چقدر کار شکنی و کم لطفی توی این راه به شما تحمیل میشه اما حداقل هر سه روز یک بار به سایت شما سر میزنم شاید نسخه جدید رو ببینم.
الحمدلله مردم خوب میفهمن و آگاه هستن که شما واقعا بیشتر از منافع خودتون به دنبال هدف والای خودتون هستید و یقین بدونید هرچه بیشتر توی این راه تلاش کنید شرکت شما بواسطه اعتماد مردم توفیق بیشتری خواهد یافت.
این رو هم بگم که واقعا با این همه صبر و حوصله ای که مردم به خرج دادن امیدوارم نسخه جدید حبل المتین چشمها رو خیره کنه که انشاءالله هم همینطور خواهد بود.
موفق و موئید باشید انشاءالله:-)
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
سه شنبه, 06 اردیبهشت 1390 ساعت 16:59
جوان
ضمن سلام و تشکر از صبر و بردباری همه دوستان
زمان ارائه نسخه بروز رسانی قبل از ماه مبارک رمضان خواهد بود.

سربلند باشید
.....
2 شنبه, 03 اردیبهشت 1390 ساعت 11:33
یه دوست
جایی در پشت ذهنت ، به خاطر بسپار که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست.
دعا
1 جمعه, 02 اردیبهشت 1390 ساعت 10:23
حسین غلامرضائی
چه دعا بهتر از این که خدا پنجره باز اتاقت باشد.