شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار حضور فعال در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

حضور فعال در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال

شرکت پيشگامان موج تلفن همراه براي سومين بار متوالي در چهارمين جشنواره و نمايشگاه بين المللي رسانه هاي ديجيتال، با ارائه اولين مفاتيح صوتي "باب النعيم" در بخش نرم افزارهاي تلفن همراه حضور يافت.
موج تلفن همراه در اين نمايشگاه به معرفي جديد ترين محصولات خود "باب النعيم" و"محتوي ساز کاتب" پرداخت و محصولات خود را با تخيفيف ويژه به بازديدکنندگان عرضه نمود.اين شرکت درايام نمايشگاه بستري را جهت تعامل با سازمانها و نهادهاي دولتي و غير دولتي و مخاطبان خود و بهره مندي از نظرات، پيشنهادات و انتقادات آنها فراهم ساخت .
در اين نمايشگاه نرم افزار "باب النعيم " بعنوان اولين مفاتيح صوتي تحت جاوا مورد استقبال بسياري از بازديد کنندگان علي الخصوص خبرنگاران قرار گرفت بگونه اي که خبر عرضه آن در نمايشگاه در بسياري از سايت هاي خبري به چشم مي خورد. اين نرم افزار بواسطه برخورداري از قابليت هاي ويژه و منحصر بفرد در چهارمين جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال در بخش بهترين اثر مبلغ و مروج اسلام و معارف موفق به کسب رتبه دوم و دريافت لوح و تنديس سيمين جشنواره گرديد.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 19 آبان 1389 ساعت 12:05 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (3)
یک سوال
3 یکشنبه, 07 آذر 1389 ساعت 17:11
یک خریدار
با سلام و عرض خسته نباشید
یک سوال داشتم.
آیا برای این نرم افزار محدودیت نصب قرار داده اید؟
یعنی در چندین گوشی می شود تست کنم؟
مثلا 10 بار با 10 گوشی و 10 خط جداگانه می شود این نرم افزار را نصب کرد؟
ممنون
یا علی
التماس دعا
پاسخ مدیر :
نصب
شنبه, 13 آذر 1389 ساعت 09:27
جوان
با سلام خدمت شما
كليه نرم افزار هاي شركت بر روي 3 گوشي(خط تلفن ملاك نمي باشد) و بصورت نامحدود قابل نصب مي باشد.

موفق باشيد
تبريك
2 یکشنبه, 23 آبان 1389 ساعت 18:05
thaniashar
بنده هم به نوبه خودم، به شما و همه فعالان در شركت تبريك ميگم
روز به روز پيشگام‌تر از ديروز باشيد
موفقيت
تبریک
1 چهارشنبه, 19 آبان 1389 ساعت 18:21
سید مهدی واثق
سلام
به عنوان اولین کاربر به شما بابت این افتخار کسب شده تبریک عرض میکنم امیدوارم در سرتاسر زندگیتان موفق باشید و نرم افزارهایی با کیفیت تر تولید کنید
اجرش را قطعا خواهید گرفت که قطعا بسیار با ارزشتر از این هدایا و لوح های تقدیر است