شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار افزودن قابليت اشتراک گذاري اطلاعيه ها

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

افزودن قابليت اشتراک گذاري اطلاعيه ها

با توجه به عنايت ويژه کاربران به بخش اطلاعيه ها و درخواست بسياري از اين عزيزان جهت افزودن امکان اشتراک گذاري آنها، به اطلاع اين عزيزان مي رسانيم امکان اشتراک گذاري اطلاعيه ها در نسخه 3.5 و نسخ بعد (3.5.1) آن فراهم گرديده است.

دريافت نسخه 3.5.1

براي اشتراک گذاري اطلاعيه به بخش اطلاعيه ها مراجعه نموده و اطلاعيه مورد نظر را از ليست نمايش داده شده انتخاب نماييد . در صفحه نمايش متن اطلاعيه آيکون اشتراک گذاري در بالاي صفحه سمت چپ قرار دارد، با انتخاب اين آيکون ، ليستي از ابزارهاي اشتراک گذاري مانند ارسال پيام ، بلوتوث ، وايبر ، واتس آپ و ... نمايش داده مي شود ابزار مورد نظر را جهت اشتراک گذاري از اين ليست انتخاب کنيد و تمام متن اطلاعيه و يا بخش از آن را ارسال نماييد.

* نکته 1 : چنانچه متن اطلاعيه مورد پسند شما بود حتما گزينه like را انتخاب نماييد.
( تعداد Like هاي هر اطلاعيه بيانگر ميزان توجه و رضايت شما از موضوع اطلاعيه مي باشد و مي تواند ما را در انتخاب موضوع اطلاعيه هاي بعدي ياري نمايد.)

* نکته 2 : در صورتي که از نسخه 3.5.1 استفاده مي نماييد و اطلاعيه ها را به هر علتي دريافت نکرده ايد مي توانيد براي دريافت اطلاعيه ها ، به بخش ليست اطلاعيه ها در نرم افزار مراجعه نماييد و دکمه بروزرساني را در بالاي صفحه سمت چپ انتخاب نماييد.

موفق و پيروز باشيد
موج همراه

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 07 مهر 1393 ساعت 13:09 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (20)
Notification
20 جمعه, 03 بهمن 1393 ساعت 19:55
محمد لطفی
من اگر دوست نداشته باشم برنامه برای من Notification ارسال کنه باید کیو ببینم؟ تا آنلاین میشم Notification ها شروع میشه! چرا گزینه ای برای غیر فعال کردن Notification ها وجود نداره؟ اگر داره کجاست؟ اگر نداره چرا نداره؟ الان خیلی عصبانی هستم...
پاسخ مدیر :
اطلاعیه
شنبه, 04 بهمن 1393 ساعت 09:47
جوان
با سلام
در نسخه فعلی امکان غیر فعالسازی اطلاعیه وجود ندارد. مطلب پیگیری خواهد شد.
لازم به ذکر است در آخر هفته فقط یک اطلاعیه در باب موارد قرآنی ارسال می شود.

پایدار باشید
اشتراک گذاری اطلاعیه در نرم افزار مفاتیح باب النعیم
19 سه شنبه, 16 دی 1393 ساعت 11:45
پگاه
با سلام، در نرم افزار باب النعیم، اگه متن طولانی باشه ، اشتراک گذاری آن به صورت کامل انجام نمی شه و نصف متن باقی نمی مونه
پاسخ مدیر :
اشتراک گذاری
سه شنبه, 16 دی 1393 ساعت 12:41
جوان
با سلام
مقدار متن قابل اشتراک گذاری به گوشی بستگی داشته و بسته به نرم افزار انتخابی نیز متفاوت می باشد.

پایدار باشید
چگونگی دسترسی به اطلاعیه های قبلی
18 شنبه, 13 دی 1393 ساعت 03:03
پگاه
با سلام، خدا قوت می گم بابت نرم افزار خوبتون
من گوشبمو عوض کردم و متاسفانه دیگه به اطلاعیه هایی که از اقای عدالتیان داشتم دسترسی ندارم. می خواستم ببینم چطور می تونم به اطلاعیه های قبلی دسترسی پیدا کنم؟
پاسخ مدیر :
اطلاعیه
شنبه, 13 دی 1393 ساعت 11:28
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، در حال حاضر امکان دریافت اطلاعیه های قبلی استاد عدالتیان وجود ندارد. سعی می شود در نسخه های بعدی این مطلب مدنظر باشد.

پایدار باشید
مشکل تعویض گوشی
17 پنجشنبه, 11 دی 1393 ساعت 16:40
امیرعلی سعادتی
حالا نمیشه درستش کرد؟ آخه تو پیاما دیدم که میشه با دادن کد گوشی و .... میشه حلش کرد. یعنی دوباره پول بدم بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ مدیر :
تعویض گوشی
پنجشنبه, 11 دی 1393 ساعت 18:43
جوان
با سلام
کد گوشی برای دوستانی است که تلفن همراه آنان دو سیم کارت می باشد.

پایدار باشید
مشکل تعویض گوشی
16 چهارشنبه, 10 دی 1393 ساعت 13:57
امیر علی سعادتی
با سلام خدمت شما
اول از زحمات شما بابت چنین برنامه ها و اپلیکیشن های پر کاربردی تشکر عرض می نمایم.
بنده گوشی همراهم رو عوض کردم حالا پیام میده که پرداخت انجام نداده اید. چه کار باید بکنم؟ ممنون میشم جواب دهید
پاسخ مدیر :
تعویض گوشی
پنجشنبه, 11 دی 1393 ساعت 10:03
جوان
با سلام
ضمن تشکر از خرید شما، فعالسازی نرم افزار حبل المتین و باب النعیم روی هر گوشی مربوط به همان گوشی بوده و در صورت نصب روی گوشی دیگر می بایست خرید مجددا صورت گیرد. اما نصب مجدد روی همان گوشی بدون هزینه می باشد. این مطلب در ابتدای خرید به رنگ قرمز به اطلاع کاربر می رسد تا خدای نکرده باعث شبهه در خرید نشود.

پایدار باشید
مشکل در قفل نرم افزار
15 پنجشنبه, 04 دی 1393 ساعت 11:26
هروی
سلام
برنامه های خیلی خوبی ساختید، اما این خیلی بده که با هر بار بروزرسانی دچار مشکل میشه.
من مفاتیح دریافت کردم و پرداخت اون رو هم انجام دادم، اما حالا که بروزرسانی کردم قفل نرم افزار برگشته و با اینکه میزنم « پرداخت را انجام داده ام» اما پیغام « برای این دستگاه ثبتی انجام نشده» میدهد. قبلا با قران هم همین مشکل رو داشتم که با تماس های شما حل شد اما حالا دوباره با مفاتیح این مشکل ایجاد شده. لطفا رسیدگی کنید. با تشکر
پاسخ مدیر :
فعالسازی
پنجشنبه, 04 دی 1393 ساعت 12:31
جوان
با سلام
با هر بروز رسانی بخشی از مشکلات برنامه مرتفع می گردد که ممکن است باعث برخی اختلالات گردد. شما می توانید با ذکر شماره تلفن همراه خود یا کد IMEI دستگاه ما را در رفع مشکل فعالسازی گوشی خود یاری نمایید.

پایدار باشید
پیشنهاد
14 پنجشنبه, 20 آذر 1393 ساعت 12:58
محمد
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دلسوزان،میخواستم پیشنهاد بدم صوت زیبای استاد عبدالباسط عبدالصمد را به برنامه اضاف بفرمایید؛حیف است این صدای آسمانی استفاده نشود.
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
جمعه, 21 آذر 1393 ساعت 11:07
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، در حال حاظر صوت ترتیل و تحقیق استاد عبدالباسط در نرم افزار قرار دارد. آیا شما صوت دیگری مد نظرتان می باشد؟

پایدار باشید
ﻣﺸﻜﻞ ﺑﺎ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ
13 سه شنبه, 18 آذر 1393 ساعت 12:15
ﻣﺤﻤﺪ
ﺑﺎﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﻗﺮﺍﻥ ﻭﻣﻔﺎﺗﻴﺢ ﺭﺍ ﻧﺼﺐ ﻛﺮﺩﻡ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻛﻪ ﻫﺴﺖ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻛﻠﻤﺎﺕ ﺍﻳﺎﺕ ﻣﻘﻄﻊ ﻭ ﺟﺪﺍ ﺟﺪﺍ ﺍﺯ ﻫﻢ ﻛﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻛﻮﺷﻲ ﻣﻦ ﺍﺝ ﺗﻲ ﺳﻲ ﺍﺳﺖ ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ
پاسخ مدیر :
حروف
سه شنبه, 18 آذر 1393 ساعت 19:29
جوان
با سلام
مشکل ذکر شده مربوط به نسخه آندروید نصب شده در گوشی می باشد و تنها راه حل آن نصب نسخه دیگری از آندروید در گوشی می باشد.

پایدار باشید
محمد حسنی
12 جمعه, 30 آبان 1393 ساعت 00:52
صدیقه محمد حسنی
Like
نصب نمیشود
11 جمعه, 23 آبان 1393 ساعت 15:17
آقا محسن
سلام
ضمن تشکر از تلاش های شما
من سه نرم افزار شما را خواستم بر روی HTC نصب کنم
اما پیام زیر را داد
there was a problem parsing the packege
چه کنم؟
پاسخ مدیر :
نصب
شنبه, 24 آبان 1393 ساعت 11:26
جوان
با سلام
مشکل ذکر شده به دلیل ناقص بوده فایل دانلود شده می باشد. مجددا فایلهای آندروید را دانلود و به گوشی منتقل نمایید.

پایدار باشید
پیشنهاد
10 پنجشنبه, 22 آبان 1393 ساعت 22:30
علیرضا اسلامی
با عرض سلام و تشکر از برنامه بسیار عالی شما پیشنهاد میکنم در برنامه باد صبا قسمت یادآوری که برای یک روز مشخص یاداوری ثبت میشود اگر مانند برنامه های جاوا این یاداوری قابل تکرار مثلا هرروز یا هرهفته یا هرماه و سال باشد خیلی خوب است متشکرم
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 24 آبان 1393 ساعت 11:19
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه و پیشنهاد شما، مطلب بررسی خواهد شد.

پایدار باشید
درخواست صوت عبدالباسط رادادم باپرداخت هدیه 3000 تومانی حتی بارفرش هم موفق به ثبت نام نهایی نشدم لطفا راهنمایی فرمایید
9 جمعه, 16 آبان 1393 ساعت 09:10
hadi aubi
سلام جهت نرم افزار قران درخواست صوت عبدالباسط رادادم وهدیه 3000 تومانی راپرداخت نمودم اما با رفرش هم موفق به ثبت نام نهایی نشدم لطفا راهنمایی فرمایید 093945541138
پاسخ مدیر :
دانلود صوت
جمعه, 16 آبان 1393 ساعت 18:29
جوان
با سلام
پرداخت شما با موفقیت انجام شده و مشکلی در دانلود صوت وجود ندارد. در صورتی که از داخل نرم افزار امکان دانلود را ندارید می توانید از سایت صوت را دانلود و به گوشی منتقل نمایید.

لینک دانلود محتوا :
http://mojemobile.ir/HablolMatin/download.php

پایدار باشید
اخلاقی
8 جمعه, 09 آبان 1393 ساعت 10:42
رانده شده
با سلام من از لحاظ اخلاقی خرابم چکار کنم اگه برنامه ریزی هست برام بفرستید
پاسخ مدیر :
اخلاق
شنبه, 10 آبان 1393 ساعت 11:07
جوان
با سلام
شما می توانید از اساتید اخلاق در این زمینه کمک بگیرید.

پایدار باشید
دین
7 پنجشنبه, 24 مهر 1393 ساعت 20:33
رضا احمدی
لطفا درباره روزه گرفتن اطلاعیه دهید
پاسخ مدیر :
روزه
جمعه, 25 مهر 1393 ساعت 12:28
جوان
با سلام
ضمن تشکر از پیشنهاد شما، مطلب بررسی خواهد شد.

پایدار باشید
اضافه شدن قابلیت جدید
6 جمعه, 18 مهر 1393 ساعت 12:00
سعید فراستی
با سلام،تشکر از نرم افزارهای بسیار عالیتان،فقط به نظرم اگر بتوانید قابلیت کپی کردن یا اشترک گذاری متن و ترجمه قرآن در نرم افزار حبل المتین و متن و ترجمه دعاها در نرم افزار باب النعیم را هم در آن ها اضافه کنید بسیار عالی می شود،زیرا گاهی پیش می اید می خواهم یک آیه قران و ترجمه آن را در جایی بنویسم و مجبورم آن را تایپ کنم.موفق باشید.
پاسخ مدیر :
ارسال متن
جمعه, 18 مهر 1393 ساعت 12:10
جوان
با سلام
از نسخه 3.5 حبل المتین امکان اشتراک گذاری آیه با ترجمه امکان پذیر می باشد. کافی است انگشت خود را روی آیه مورد نظر نگه داشته تا منویی ظاهر و سپس آیتم ارسال را انتخاب نمایید.

پایدار باشید
مشکل
5 جمعه, 11 مهر 1393 ساعت 12:57
احسان کرم پور
سلام به همشهری گلم
خدا قوت به شما عزیزان
دوست عزیز من گوشی huawei g610 دارم
تقریبا یک هفته ای هست که من قران رو بصورت صوتی نمیتوانم استفاده کنم
پوشه های صوت سر جاشون هست فقط اینگار نرم افزار نمیخونشون میگه دانلود کنید
برسی محتوا رو هم زدم
نرم افزار و پاک کردم دوباره نصب کردم ولی درست نشد
باب النعیم هم همین طور شده
لطفا راهنمایی کنید
کرم پور
پاسخ مدیر :
شناسایی محتوا
جمعه, 11 مهر 1393 ساعت 19:05
جوان
با سلام
احتمالا مشکل شما وجود چند پوشه محتوا (HablolMatin_Data یا BabonNAeim_Data) می باشد. دقت داشته باشید که فقط یک پوشه می بایست در گوشی شما باشد. اگر هم در حافظه داخلی و هم در مموری کارت این پوشه های وجود دارد پوشه ای که حجم کمتری دارد را حذف نمایید.

پایدار باشید
مشکلات ارتقا
4 پنجشنبه, 10 مهر 1393 ساعت 01:58
علی ظفرمهاجر
سلام نام خداست...
بعد از بر روز رسانی و ارتقا به نسخه جدید نرم افزار مجددا از من شمار سریال می خواهد در حالی که من قبل از به روز رسانی سریال را تهیه کرده بودم. لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ مدیر :
فعالسازی
پنجشنبه, 10 مهر 1393 ساعت 10:41
جوان
با سلام
جهت رفع مشکل شماره تلفن همراه و کد IMEi گوشی خود را اعلام نمایید.

پایدار باشید
ترجمه در زبان اردو
3 چهارشنبه, 09 مهر 1393 ساعت 17:22
سید لیاقت علی
سلام. ترجمه قرآن در زبان اردو برای حبل المتین فرستادم. همانگونه که شما خواسته بودید. ممنون.
پاسخ مدیر :
ترجمه اردو
پنجشنبه, 10 مهر 1393 ساعت 10:32
جوان
با سلام
ضمن تشکر از همکاری و ارسال ترجمه های اردو، انشاالله این موارد در آینده به نرم افزار افزوده خواهد شد.

پایدار باشید
تشکر وپیشنهاد
2 سه شنبه, 08 مهر 1393 ساعت 16:45
مرکا ناطق
سلام وتشکر؛ لطفا امکان به اشتراک گذاری آیه به آیه را با صوت قاریان وترجمه گویا را فراهم کنید.تشکر
پاسخ مدیر :
اشتراک گذاری
چهارشنبه, 09 مهر 1393 ساعت 10:07
جوان
با سلام
در نسخه 3.5 نرم افزار با نگاه داشتن انگشت روی آیه مورد نظر امکان اشتراک گذاری آن آیه به همراه ترجمه وجود دارد.

پایدار باشید
پیشنهاد وتشکر
1 سه شنبه, 08 مهر 1393 ساعت 16:41
ناطق
سلام علیکم .:ضمن تشکر ،از شما درخواست دارم که امکان به اشتراک گذاری آیه به آیه را با ترجمه گویا وصوت قران فراهم آورید تا بتوانیم برای تبلیغ استفاده کنیم.ممنون
پاسخ مدیر :
اشتراک گذاری
چهارشنبه, 09 مهر 1393 ساعت 10:03
جوان
با سلام
در نسخه 3.5 نرم افزار با نگاه داشتن انگشت روی آیه مورد نظر امکان اشتراک گذاری آن آیه به همراه ترجمه وجود دارد.

پایدار باشید