شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار اعلام برندگان جوايز جشنواره محتوي ساز كاتب

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

اعلام برندگان جوايز جشنواره محتوي ساز كاتب

شركت پيشگامان موج تلفن همراه با عرض پوزش به علت تاخير ناشي از حضور پرسنل در هجدهمين نمايشگاه بين المللي قرآن ، اسامي برندگان 3 گوشی تلفن همراه  سامسونگ جشنواره محتوي ساز كاتب را اعلام نمود.
اين شركت با ابراز قدرداني از كليه شركت كنندگان گرامي و تبريك به برگزيدگان جشنواره  محتوي ساز كاتب، پس از ارزيابي و تطابق نمونه هاي توليدي با شاخص ها و معيارهاي در نظر گرفته شده ، اسامي برندگان را به شرح ذيل اعلام مي نمايد.
گفتني است محتوي مندرج در نرم افزار ، نحوه فهرست بندي  و صفحه آرايي مناسب ، تعداد نمونه هاي توليدي و ... از جمله شاخص هاي ارزيابي نمونه هاي ارسالي جشنواره محتوي ساز كاتب بوده است.

ردیف
نام و نام خانوادگی
نام عنوان اثر
تلفن همراه
شهرستان
1
آقای سید امین
عسکری
مجموعه گلبرگ
0936XXX6446

لرستان
کوهدشت

2
آقای سید عبدالله
موسوی پور
حکمت ها
0935XXX6697

قم
قم

3
اقای حجت محمدآبادی
زندگانی حضرت
ابوالفضل العباس (ع)
0915XXX0128

خراسان
مشهد

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 05 مهر 1389 ساعت 12:10 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (8)
کتاب موبایل
8 سه شنبه, 20 مهر 1389 ساعت 21:32
سرخورده
برنامه خیلی جالبیه جدای از متنش
ولی حیف که یه سایت مزهبیه
با کلی ذوق اومدم تو سایت ولی سایتو که دیدم بد جور خورد تو ذوقم
کاش یه سایت بی طرف بود
ممنون از هدیه گرانبهای شما
انشاءالله شاهد تولید نرم افزار های زیبای دیگر،از سوی شما باشیم.
اعلام وصول
6 شنبه, 10 مهر 1389 ساعت 18:52
ثاني عشر
با سلام و عرض ادب
اهدائي ارزنده شما، به دستم رسيد؛ از لطف شما سپاسگذارم.
اميدوارم هميشه در مسير رشد و ارتقاي خدمات نوين و اعتلاي سطح فكري جامعه، پيشگام باشيد.
آرزومند پيشرفتهاي روز افزون شما، حجت محمدآبادي
موفقيت ٪
سید امین عسکری
سلام ببخشید چطور باید جوائز رو تحویل بگیریم؟
جوايز
چهارشنبه, 07 مهر 1389 ساعت 15:27
جوان
با سلام خدمت شما
جوايز براي شما ارسال خواهد شد.

موفق باشيد
ostad@mailfa.org
4 دوشنبه, 29 شهریور 1389 ساعت 10:06
....
سلام
سید امین عسکری
من واقعا غافلگیر شدم ،فکرش رو هم نمی کردم
میشه توضیح بدید که الان باید چکار کنیم؟(ممنونم)
اگر بتوانید کتابهایی که با کاتب ساخته اند(شرکت کنندگان در مسابقه)
در سایت قرار دهید تا بازدیدکنندگان دانلود کنند هم ما می توانیم دانلود کنیم وهم بازدید سایت بیشتر می شود
خود من هم چند کتاب دیگر ساخته ام که به نظرم بسیار پرمحتوا تر وبالاتر از گلبرگ می توانند باشند
مثل پاسخ به شبهات وهابیت(4جلد)
عشاق موفق 6جلد
روانشناسی همسران و.....
متاسفم برای تیم داوری
3 یکشنبه, 28 شهریور 1389 ساعت 16:55
2010HAMID
سلام

متاسفم برای تیم داوری وبخش روابط عمومی این سایت که مسابقه ای رو شکل می دهند که هیچ نوع اطلاع رسانی بابت نوع کتاب ونوع وعمل کرد نرم افزارشون در سایت در ابتدا قرار نمی دهند ونرم افزار ناقص خودشون رو با تجربیات دیگران درست می کنند وسودش رو به جیب میزنند

واقعا جای تاسف داره برای مدیران این شرکت
پاسخ مدیر :
نظر
چهارشنبه, 31 شهریور 1389 ساعت 09:56
جوان
با سلام خدمت شما
مطالب ذيل در خصوص صحبتهاي جنابعالي بعرض مي رسد:
1- در مورد اطلاع رساني جشنواره، بايد گفت اين مطلب ذكر شده بوده است كه احتمالا شما متن جشنواره را كامل نخوانده ايد.
2- در مورد سود، اول اينكه شركت در مسابقه كاملا اختياري بوده و هيچ كس اجبار به آن نبوده كه اكنون نارضايتي داشته باشد. دوم اينكه با برپايي جشنواره هيچ سودي به شركت نشده است.

موفق باشيد
تشكر
2 یکشنبه, 28 شهریور 1389 ساعت 16:20
ثاني عشر
با عرض سلام و تشكر از شما
كتابهاي جناب موسوي پور رو نديدم ولي همين جا لازم ميدونم بنده هم از زحمات آقاي عسكري عزيز براي ساخت كتابهاي پر محتواشون قدرداني كنم.
اميدوارم با ارائه امكانات بيشتر در محتوي ساز كاتب، شاهد روزافزون شدن كتابهاي ارزشي ساخته شده با اون و ارتقاي سطح دانش جامعه باشيم / منتظر آرشيو كتابهاي ساخته شده با كاتب هستم.
سپاسگذارم
موفقيت
دمتون گرم دیگه!!
1 شنبه, 27 شهریور 1389 ساعت 13:30
علی 110
سلام دوستان
اول تبریک میگم به دوستان عزیزی که برنده شدن و دوم گله از دوستان پیشگامان!
راستش وقتی اومدم نمایشگاه غرفه شما خانم مهندس .... که اسمشون یادم نیست خیلی از کتاب بنده تعریف کردن و گفتن خیلی عالیه. باور کنید مدتها بود خودم رو از برندگان حساب می کردم:-( حالا میشه تفاوت اثر بنده رو با اثر دوستان بنده اعلام کنید تا لااقل خودم به عیب کارم پی ببرم؟
کتاب کشتی پهلو گرفته
ali_j200@yahoo.com
پاسخ مدیر :
انتخاب
شنبه, 27 شهریور 1389 ساعت 17:07
جوان
با سلام خدمت شما
ضمن تشكر بخاطر حضور در جشنواره محتوي ساز كاتب، تمامي دوستان كارهاي خوب و ارزشمندي را تهيه نموده بودند كه از بين دوستان 3 نفر كه از لحاظ تيم داوري امتياز بيشتري را كسب كرده اند معرفي شدند. در مورد نرم افزار شما مورد پيگيري و نتيجه بررسي به شما ايميل خواهد شد.

موفق باشيد