شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار اولین نرم افزار مفاتیح صوتی به زبان جاوا برای تلفن همراه

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

اولین نرم افزار مفاتیح صوتی به زبان جاوا برای تلفن همراه

باب النعیمبا عنايت به جايگاه رفيع کتاب مفاتيح الجنان در ميان شيعيان و فرا رسيدن ماه پر برکت رمضان شرکت پيشگامان موج تلفن همراه ، اولین نرم افزار مفاتيح صوتي به زبان جاوا ویژه تلفن همراه را با نام باب النعيم توليد نمود.
از جمله امکانات و قابليتهاي ويژه و کاربردي اين نرم افزار مي توان به امکان پخش صوت ، ادعيه و زيارات ، ارائه سالنماي مذهبي ، ايجاد فهرست شخصي و ... اشاره نمود.
اميد است در اين ايام مقدس که همگان دست نياز به سوي آن بي نياز دراز مي کنند اين نرم افزار بتواند بستري را جهت ترغيب هر چه بيشتر کاربران به بارگاه قدسي خداوند متعال فراهم سازد.
شايان ذکر است اين نرم افزار هم اکنون در هجدهمين نمايشگاه بين المللي قرآن کريم تهران در حال عرضه مي باشد.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 03 شهریور 1389 ساعت 22:27 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (26)
باب النعیم
26 سه شنبه, 23 خرداد 1396 ساعت 04:36
محمدظفر ظفری
خرید
پاسخ مدیر :
باب النعیم
سه شنبه, 23 خرداد 1396 ساعت 08:45
رحیمیان
کاربر گرامی اگر مشکلی و یا سوالی در خصوص برنامه ها دارید لطفا بطور دقیق و با جزییات کامل شرح دهید تا قابل پاسخ گویی باشد.
همچنین میتوانید در ساعات اداری با پشتیبانی تماس بگیرید.
تلفن: 05136067323
عالی
25 سه شنبه, 10 اردیبهشت 1392 ساعت 20:48
یاسین
خوب بود
مشکل
24 سه شنبه, 09 آذر 1389 ساعت 21:23
محمد شریف
نرم افزار باب نعیم فقط یک خط از صوت را خوانده و متوقف می شود علت چیست گوشی من سامسونگ استار میباشد
مشکل
23 سه شنبه, 09 آذر 1389 ساعت 21:20
محمد شریف
نرم افزار باب نعیم فقط یک خط از صوت را خوانده و متوقف می شود علت چیست گوشی من سامسونگ استار میباشد
پاسخ مدیر :
مشكل صوت
شنبه, 13 آذر 1389 ساعت 09:50
جوان
با سلام خدمت شما
در خصوص گوشي هاي سامسونگ بايد گفت، بعضي از مدلهاي اين برند بطور كامل برنامه هاي جاوا را پشتيباني نمي كنند. در خصوص صوت نيز مورد به دوستان بخش فني منتقل مي شود تا بازبيني مجدد گردد.

موفق باشيد
تقاضا
22 شنبه, 22 آبان 1389 ساعت 22:43
....
سلام
لطفا لینک رو برادانلودبگذارید
متشکر
پاسخ مدیر :
دانلود
یکشنبه, 23 آبان 1389 ساعت 08:09
جوان
با سلام خدمت شما
به محض آماده شدن بخش فروش آنلاين، لينك مربوطه قرار داده خواهد گرديد.

موفق باشيد
در خواست
21 یکشنبه, 16 آبان 1389 ساعت 10:21
علی کریمی
لطفا لینگ دانلود بگذارید تا ما دانلود کنیم
پاسخ مدیر :
دانلود
یکشنبه, 23 آبان 1389 ساعت 08:05
جوان
با سلام خدمت شما
به محض آماده شدن بخش فروش آنلاين، لينك مربوطه قرار داده خواهد گرديد.

موفق باشيد
مشكل صوت
20 یکشنبه, 09 آبان 1389 ساعت 07:31
موسوي
با سلام و خسته نباشيد خدمت عزيزان شركت پيشگامان
من باب النعيم رو خريداري و نصب كردم انتهاي صداها يهو قطع ميشه معمولا چند كلمه آخر رو نميخونه
من بايد چيكار كنم؟
خدا خيرتون بده
پاسخ مدیر :
صوت
دوشنبه, 10 آبان 1389 ساعت 20:02
جوان
با سلام خدمت شما
اين مشكل در زمان تنظيم فايلهاي صوتي رخ داده و گاها در برخي فايلها كلمه آخر خوانده نمي شود. دوستان در حال بررسي آن مي باشند كه متعاقبا توسط نسخه هاي بروز رساني در اختيار شما و ديگر عزيزان قرار خواهد گرفت.

موفق باشيد
مشکل صوتی
19 جمعه, 23 مهر 1389 ساعت 15:58
میرحسینی
با عرض سلام وخسته نباشید :
من نرم افزار باب النعیم را روی گوشیم (5530)نصب کردم ولی وقتی play را میزنم تا بخونه مینویسد فایل صوتی مورد نظر پیدا نشد ، البته لازم به ذکر است که من فایل babon naeim_sound را در other ریختم ولی مشکل بر طرف نشد ...... لطفا مشکل کارم را بگویید .
متشکرم
پاسخ مدیر :
فايل صوتي
شنبه, 24 مهر 1389 ساعت 08:55
جوان
با سلام خدمت شما كاربر گرامي
معمولا در گوشي هاي نوكيا شاخه اي بنام others وجود دارد كه شما مي بايست پوشه BabonNaeim_Sound را داخل آن قرار دهيد.
لطفا پوشه (شاخه) ذكر شده را به others منتقل كنيد نه فايلهاي درون آنرا.

موفق باشيد
سپاهی
سلام نرم افزار باب النعیم به دستم رسید ، الان نصبش کردم واقعا عالیه خسته نباشید. ضمنا من نرم افزارهای حبل المتین و روز شمار تشیع رو هم از شما خریدم. نرم افزار روز شمار تشیع اصلا خوب نیست مخصوصا که مناسبتهای تقویمش اصلا به روز نیست. بابت دو نرم افزار دیگتون ممنونم خدا ازتون قبول کنه.

با تشکر
سپاهی
مفاتیح جدید
17 سه شنبه, 20 مهر 1389 ساعت 17:11
علی مردان رضائی
مفاتیح 3قبلی توجهی به فتحه وکسره وضمه نداشته وبعضی موضوعات غلط دارد
پاسخ مدیر :
مفاتيح
چهارشنبه, 21 مهر 1389 ساعت 08:42
جوان
با سلام خدمت شما
منظور شما را از مفاتيح 3 قبلي متوجه نشديم. اگر منظور مفاتيح ساخت شركت سماتوس مي باشد، كه بايد اشكالات آنرا به خود شركت گفته تا رفع نمايند.

موفق باشيد
پیگیری خرید
16 سه شنبه, 20 مهر 1389 ساعت 11:04
سپاهی
سلام من 15 مهر درخواست خرید دادم ولی هنوز به دستم نرسیده ؟
پاسخ مدیر :
پيگيري خريد
سه شنبه, 20 مهر 1389 ساعت 16:30
جوان
با سلام خدمت شما
معمولا از زمان ارسال بسته تا دريافت آن بين 7 تا 10 روز طول مي كشد. براي آگاهي بيشتر مي توانيد با شماره بخش فروش تماس گرفته و از جزئيات بسته خود اطلاع پيدا كنيد.
شماره بخش فروش : 6067323 - 0511

موفق باشيد
جواب
15 یکشنبه, 18 مهر 1389 ساعت 22:17
شمس
با اجازه اقای جوان دوست عزیز که خودتو فقیر معرفی کرده اید زود قضاوت نکنید اول این نرم افزاررا ببین بعد ازاجر کار این بندگان صالح خدا کم کن این نرم افزار بی نظیره خواهشن اگه خریدار نیستی اجازه بده دیگران استفاده کنند با عرض معضرت از اقای جوان
خیلی
14 یکشنبه, 18 مهر 1389 ساعت 18:42
فقیر
گرون فروشا---یک مفاتیح و قران بزگ خیلی ارزون تر تموم میشه تا این برنامه ..
مشکل فونت
13 یکشنبه, 18 مهر 1389 ساعت 15:47
شمس
باسلام خدمت اقای جوان نخسه1.0را خریداری کردم و نصب کردم مشکل اما بروز رسانی کردم ولی بشتیبانی نمیشه لطفا راهنمایی کنیید تشکر
پاسخ مدیر :
فونت
یکشنبه, 18 مهر 1389 ساعت 18:23
جوان
اگر مشكل شما در نرم افزار حبل المتين مي باشد، خواهشمنديم آنرا در بخش مربوطه طرح نماييد. اين بخش مربوط به نرم افزار مفاتيح باب النعيم مي باشد.

موفق باشيد
سپاهی
12 پنجشنبه, 15 مهر 1389 ساعت 10:44
مهدی سپاهی
سلام قیمتش چنده ؟
پاسخ مدیر :
قيمت
پنجشنبه, 15 مهر 1389 ساعت 13:17
جوان
با سلام خدمت شما
قيمت نرم افزار 6950 تومان مي باشد

موفق باشيد
حجم برنامه
11 شنبه, 03 مهر 1389 ساعت 17:54
محمدرضوي
سلام حجم برنامه چند مگابايت است؟آيا قابليت نصب روي سه گوشي رو (مثل محصولات قبلي)داره؟
پاسخ مدیر :
حجم
سه شنبه, 06 مهر 1389 ساعت 09:09
جوان
با سلام خدمت شما
حجم برنامه حدود 120 مگابايت مي باشد و قابليت نصب بر روي 3 گوشي را نيز دارا مي باشد.

موفق باشيد
سوال
10 سه شنبه, 30 شهریور 1389 ساعت 14:37
مجتبی - ن
باسلم نرم افزار باب النعیم را روی گوشی ان 85 نصب کردم اما بعد از اینکه سریال را وارد میکنم ثبت نمی کند وروی چند لحظه صبر کنید می ماند. راهنمائئ کنید
پاسخ مدیر :
فعالسازي
چهارشنبه, 31 شهریور 1389 ساعت 09:41
جوان
با سلام خدمت شما كاربر محترم
در صورتي كه در فعالسازي اتوماتيك نرم افزار دچار مشكل شديد، مي توانيد از طريق سايت رمز را دريافت كرده و بصورت دستي آنرا وارد نماييد.

موفق باشيد
سوال
9 سه شنبه, 30 شهریور 1389 ساعت 14:36
مجتبی فاضلی-ن
باسلم نرم افزار باب النعیم را روی گوشی ان 85 نصب کردم اما بعد از اینکه سریال را وارد میکنم ثبت نمی کند ورور چند لحظه صبر کنید می ماند. راهنمائئ کنید
سجاد احمدی
فقط میخواستم تشکر کنم
شعبان حسینعلی از استان قزوین
روی گوشی نصب کردم خلیی خوب بود با تشکر فراوان از زحمات شما
ممنونم
6 یکشنبه, 21 شهریور 1389 ساعت 19:09
ياسمن م
خواهش ميكنم هر چه زودتر اين مفاتيح را برايم ارسال كنيد بسيار بسيار ممنونتان ميشم
ي-م از مشهد
پاسخ مدیر :
خريد
دوشنبه, 22 شهریور 1389 ساعت 10:10
جوان
با سلام خدمت شما
جهت دريافت محصول يا با بخش فروش تماس بگيريد يا از طريق پست سفارش خود را اعلام نماييد.

موفق باشيد
E52
5 چهارشنبه, 17 شهریور 1389 ساعت 06:03
عینی
با سلام و خسته نباشید
هنگام نصب بر روی E52 پیغام خطا در سیستم را میدهد.گوشی نو است.ریست قبل از نصب هم کردم.روی استندبای هم نمیزارم بره.مشکل چی؟ با امتنان
پاسخ مدیر :
مشكل نصب
چهارشنبه, 17 شهریور 1389 ساعت 08:04
جوان
براي نصب و آسان بهتر است هنگام ساخت فايل jar گزينه "بيرون فايل jar" را انتخاب كرده تا فايل هاي صوتي در فايل jar نباشند. با توجه به نصب موفقيت آميز بر روي اين گوشي، احتمالا مشكل شما از خود گوشي مي باشد كه براي حل آن 1- يكبار مموري كارت خود را فرمت نماييد. 2- اگر فايل jad را نيز به گوشي منتقل كرده ايد آنرا حذف و فقط از طريق فايل jad اقدام به نصب نماييد.

موفق باشيد
درخواست خرید
4 یکشنبه, 14 شهریور 1389 ساعت 17:43
حسن طهمورثی
با عرض خسته نباشید
نرم افزار مفاتیح باب النعیم را چه زمانی از طریق سایت میتوان خرید
پاسخ مدیر :
خريد
دوشنبه, 15 شهریور 1389 ساعت 10:24
جوان
با سلام خدمت شما
هم اكنون بخش خريد پستي نرم افزار در سايت فعال مي باشد، كه فروش آنلاين نيز بزودي صورت خواهد گرفت.

موفق باشيد
تشكر
3 یکشنبه, 07 شهریور 1389 ساعت 10:05
ثاني عشر
از زحماتتون متشكرم
تبريك آقاي جوان
2 چهارشنبه, 03 شهریور 1389 ساعت 17:19
نياكي
سلام وخسته نباشيد وتبريك مي گم براي نرم افزار مفاتيح كه منتظرش بودم ضمنا يك بسته از اين نرم افزار رو هم خريداري كردم

باتشكرنياكي
مفاتیح
1 چهارشنبه, 03 شهریور 1389 ساعت 11:49
.......///////
با سلام دوباره تر .

دو عیب بزرگ : 1))چرا نسخه نمایشی نداره
2))چرا اینقدر گرون بابا قرآن با اون همه منابع کلا شده 7000 تومان. این زیاد گرون نیست؟ من بعد ظهر میام برای سفارش خواهشا ارزونتر کنید.
پاسخ مدیر :
قيمت
چهارشنبه, 03 شهریور 1389 ساعت 16:16
جوان
با سلام خدمت شما
با توجه به ساخت جديد نرم افزار، نسخه نمايشي آن بزودي در اختيار دوستان قرار خواهد گرفت.
در مورد قيمت نيز، همانطور كه دوستان انتظار دارند هر سال به حقوق آنها اضافه شود بخاطر تورم و افزايش هزينه ها، اين توقع كه قيمت نرم افزار مانند قبل باشد و افزايش پيدا نكند كمي منطقي نيست.

موفق باشيد