شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار کسب مقام اول جشنواره سالیانه پردیس

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

کسب مقام اول جشنواره سالیانه پردیس

جشنواره سالیانه پردیس تقویم اذان گو بادصبا

مفتخریم بدينوسيله به اطلاع برسانيم به پشتوانه حمايتهاي معنوي شما و آراء مملو از محبت هاي گرانقدرتان، " نرم افزار باد صبا " موفق به کسب رتبه اول بخش نرم افزارهاي فرهنگي جشنواره پرديس دانشگاه صنعتي شريف گرديد.
در اين مراسم که با حضور رييس دانشگاه صنعتي شريف و جمعي از اساتيد و صنعتگران حوزه IT و مدير عامل شرکت همراه اول جناب آقاي مهندس صدوقي برگزار گرديد، از نفرات برتر نخستين دوره جشنواره ساليانه پرديس که با هدف تجاري سازي نرم‌افزارهاي تلفن همراه برگزار شد، تقدير گرديد و به لطف ايزد منان نرم افزار باد صبا موفق به دريافت لوح تقدير و جايزه رتبه اول نرم افزارهاي فرهنگي گرديد.
شايان ذکر است نسخه جديد نرم افزار قرآن صوتي حبل المتين که به تازگي توسط اين مجموعه ارائه گرديده نيز توانست رتبه دوم اين گروه را به خود اختصاص دهد.
خدا را شاکريم که در اين مسير پر فراز و نشيب توانستيم بخشي از رسالت خود را آنگونه که شايسته شما حاميان گرانقدر مي باشد ارج نهيم و با کسب اين افتخارات تواني مضاعف در جهت پيشبرد و توسعه محصولات خود به دست آوريم.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 20 آذر 1392 ساعت 21:10 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (10)
....
10 دوشنبه, 12 اسفند 1392 ساعت 14:16
محمد 6753579543
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما... میخواستم بدونم که این تقویم برای سال 93 چی جوری فعال میشه؟؟ من نیاز به تقویم سال بعد پیدا کردم نمیدونم چی جوری میشه... لطفا راهنمایی کنید... ممنون...!
پاسخ مدیر :
تقویم 93
دوشنبه, 12 اسفند 1392 ساعت 19:08
جوان
با سلام
در نسخه فعلی امکان مرور سالهای بعدی نمی باشد و با تغییر سال برنامه نیز تقویم سال بعد را نمایش می دهد. در نسخه جدید که در اواخر تولید آن می باشیم این مشکل برطرف گردیده است.

پیروز باشید
مشکل فعالسازی نرم افزار
9 یکشنبه, 11 اسفند 1392 ساعت 02:22
شهاب
سلام بنده از تبلتی استفاده میکنم که سیم کارت نمیخوره
وقتی باد صبا را باز میکنم میگه با پیام فعال کن و چون نمیتونم فورس کلوز میده
لطفا این موضوع رو حل کنید حتی اگر بخوام ازین نرم افزار حمایت کنم نمیتونم ازش استفاده کنم!
کاری کنید چنین کسانی هم بتونن استفاده کنن
فعالسازی
دوشنبه, 12 اسفند 1392 ساعت 19:20
جوان
با سلام
این مشکل در نسخه جدید برنامه مرتفع گردیده است.

پیروز باشید
اشکال در قسمت یادآوری
8 چهارشنبه, 23 بهمن 1392 ساعت 05:05
maryam alavi
با عرض سلام. در ورژن جدید حبل المتین. در قسمت یادآوری، اگر بیش از یک گروه ایجاد کنیم، وقتی میخواهیم بازنشانی کنیم، سوره و آیه ذخیره شده در گروه دیگر را باز نشانی. میکند، به نظر میرسد در صورت وجود بیش از یک گروه، ذخیره آیات بر روی گروه دیگر انجام میشود
پاسخ مدیر :
یادآوری
جمعه, 25 بهمن 1392 ساعت 14:23
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، مطلب پیگیری خواهد شد.

پیروز باشید
تبریک
7 چهارشنبه, 16 بهمن 1392 ساعت 16:16
لی لا نوحی
سلام و تشکر به خاطر نرم افزار خوبتون. مخصوصا پخش اذانش خیلی عالیه. تبریک میگم که اول شدید.
سلام
6 چهارشنبه, 09 بهمن 1392 ساعت 00:54
یه دوست
سلام
اول تشکر کنم به هم سنگران عزیز و خسته نباشید
آقا من یه تبلت بدون سیم کارت دارم(سیم کارت نمیخوره)، نرم افزار شما هم میخاد ازطریق سیم کارت فعال شه... ما چیکار باید بکنیم؟؟؟ (نرم افزار باد صبا منظورمون هست)
پاسخ مدیر :
فعالسازی
چهارشنبه, 09 بهمن 1392 ساعت 23:17
جوان
با سلام
در نسخه 4.8.5 نرم افزار که در سایت قرار دارد ابتدا از طریق پیامک فعالسازی صورت می گیرد که در صورت اشکال (مانند تبلت های بدون سیم کارت) برنامه از طریق WIFI فعال می گردد.

پیروز باشید
مشکل صوت
5 چهارشنبه, 02 بهمن 1392 ساعت 20:27
احمدخنده رو منفرد
باسلام صوت نرم افزار حبل المتین به هیچ نحوی روی گوشی sony expria )c1605) برای ما عمل نمیکند درضمن از طریق گوشی به هیچ وجه نشد دانلود کنیم. واز طریق رایانه هم در حافظه گوشی انتقال دادیم و فایلهایی راهم که درپاسخ نظرات دیگران گفته بودید را هم پک کردیم ولی موفق نشدیم لطفا فایل صوتی عبدالباسط را برای تمام سوره ها به آدرس ایمیل
(mdfmisagh@yahoo.com) برام بفرستید. متشکر
پاسخ مدیر :
دانلود صوت
پنجشنبه, 03 بهمن 1392 ساعت 19:36
جوان
با سلام
لطفا در ساعات ادرای با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

پیروز باشید
رفع ایراد
4 سه شنبه, 24 دی 1392 ساعت 17:22
دلداه
با سلام
مدتی است که از نرم افزار باد صبا استفاده میکنم.
یه مشکلی که این نرم افزار داره این هست که من شهر خودم را مشهد انتخاب میکنم ولی در موقع یادآوری اذان فقط اذان ظهر را میزنه مشهد و بقیه اذان ها با نام شهر تهران نمایش داده میشود.این مشکل در چندین گوشی دیده شده است.لطفا برای هرچه بهتر شدن این نرام افزار مشکل فوق را اصلاح نمایید
پاسخ مدیر :
پخش اذان
چهارشنبه, 25 دی 1392 ساعت 13:34
جوان
با سلام
ضمن تشکر از شما این مطلب انشاالله در نسخه بعدی مرتفع خواهد شد.

پیروز باشید
اسامی شهر
3 پنجشنبه, 12 دی 1392 ساعت 13:24
مهندس محمد کارگر
با سلام مدتی قبل در موقع نصب برنامه و انتخاب شهر متوجه شدم ابتدا بعد از انتخاب استان فارس انتخاب بعدی شهر و بعدش شهرستان بود که شهرستان گراش زیر مجموعه شهری بنام لارستان بود . در تقسیمات کشوری در تاریخ 88/11/11 این شهرستان بصورت مستقل شناخته شده لطفا این اشتباه را تصحیح فرمایید با تشکر فراوان
پاسخ مدیر :
شهر
پنجشنبه, 12 دی 1392 ساعت 13:38
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن دقت شما، تقسیم بندی شهر ها بر اساس سایت موسسه ژئوفیزیک تهران صورت گرفته است.

پیروز باشید
مهرزاد
با سلام و‌خسته نباشی و با عرض تشکر از برنامه فوق العاده خوبه بادصبا ... اگه لطف کنید برای تبلت هم مهیا سازیش کنید واقعا سپاسگزاری میکنم ... با تشکر دوباره
پاسخ مدیر :
نصب روی تبلت
جمعه, 29 آذر 1392 ساعت 11:45
جوان
با سلام
نرم افزار بادصبا بر روی تبلت نیز قابل نصب می باشد.

پیروز باشید
خرید نرم افزاز
1 چهارشنبه, 20 آذر 1392 ساعت 22:27
علی شاهبیکی
باسلام وتشکر از دست اندرکاران تهیه این نرم افزار ونرم افزازهای مشایه که بنده از طرفداران ان هستم به اطلاع میرسانم سال 90نرم افزار قرآنی حبل المتین برای گوشیهای سیمبین وجاوا را خریداری کردم باتوجه به اینکه گوشی اندروید خریدم در مورد نحوه استفاده از نرم افزار راهنمایی بفرمایی
پاسخ مدیر :
نسخه آندروید
جمعه, 22 آذر 1392 ساعت 14:24
جوان
با سلام
در صورتی که سریال شما دارای اعتبار باشد، می توانید از نسخه 3 استفاده کنید. نسخه 3 در مراحل تست نهایی بوده و به محض تکمیل در سایت قرار داده خواهد شد.

پیروز باشید