شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار جشنواره سرزمین وحی

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

جشنواره سرزمین وحی

جشنواره سرزمین وحی

*** با عنایت به استقبال بی سابقه و تقاضای جمعی از علاقه مندان به حوزه کتاب الهی قرآن شرایط ویژه جشنواره سرزمین وحی تا تاریخ 2 آبان ماه سال 92 تمدید گردید ***

با عنایت به آغاز اعزام زائران حج تمتع به سرزمین وحی و نیاز حجاج عزیز به همراه داشتن قرآن و مفاتیح، موسسه موج همراه نور بر آن شد تا جشنواره سرزمین وحی را در اين ايام مبارک از تاريخ 30 شهریور ماه الی 24 مهرماه 92 برگزار نمايد.

نظر به نیاز حجاج به نرم افزارهای قرآن صوتي حبل المتين و مفاتيح صوتي باب النعيم و کاربری مناسب آنها در این ایام، موج همراه نور این محصولات ارزنده را با تسيهلاتي ويژه به شرح ذیل به هموطنان عرضه مي نمايد.
  1. در ايام جشنواره محصولات قرآن صوتي حبل المتين و مفاتيح صوتي باب النعيم هر کدام با تخفيف 30 درصد ( حبل المتين 6,900 تومان و باب النعيم 6,200 تومان) عرضه مي گردد.
  2. کاربران عزیز، در صورت تهیه هر دو محصول توأما، از تخفیف 35 درصدی ( مجموعا 12,200 تومان ) بهره مند خواهند گردید.
  3. کاربرانی که برای اولین بار در این ایام اقدام به فعالسازی محصولات حبل المتین و باب النعیم می نمایند از امکان نصب بر روی 2 گوشی بیشتر به صورت رایگان بهره مند می گردند یعنی در کل امکان نصب بر روی 5 گوشی خواهند داشت.
آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 25 مهر 1392 ساعت 13:26 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (2)
کاربران قدیمی تر
2 جمعه, 05 مهر 1392 ساعت 12:54
سید مهدی واثق
سلام با تشکر از شما
ولی ایکاش برای ما قدیمی ها هم یه امتیازی درنظر میگرفتید...مثلا تخفیفی برای کسانی که بخوان میزان اعتبارشون رو افزایش بدن!
پاسخ مدیر :
تخفیف
دوشنبه, 08 مهر 1392 ساعت 19:49
جوان
با سلام
ضمن تشکر از توجه شما، مطلب به مدیریت شرکت منتقل خواهد شد.

پیروز باشید
خرید
1 یکشنبه, 31 شهریور 1392 ساعت 10:53
مریم المای
با سلام
من دیروز نظر گذاشتم ولی نظر من رو پاک کردید

من این نرم افراز هارو می خوام بخرم
این امکان هستش که کسی که در خارج از ایران زندگی میکنه براش برنامه رو فعال کنید تا استفاده کنه

یعنی هم من در ایران استفاده کنم هم یه نفر دیگر در خارج از ایران
پاسخ مدیر :
خرید
یکشنبه, 31 شهریور 1392 ساعت 19:23
جوان
با سلام
نظر قبلی شما در صفحه دیگری درج گردیده که به آن پاسخ داده شده است.

شما می توانید سی دی محصول را خریداری نموده وبه هر کجا که مایلید ارسال نمایید یا از هر جا که هستید توسط حساب های بانکی ایران خرید انلاین انجام داده و نرم افزار را دانلود نمایید.

پیروز باشید