شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار دعوت به همکاری از برنامه نویسان آندروید

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

دعوت به همکاری از برنامه نویسان آندروید

استخدام برنامه نویس آندروید

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه به منظور تکمیل کادر برنامه نویسی و توسعه مجموعه به دو صورت استخدام و فعال در محل شرکت ( تهران و مشهد ) و یا برون سپاری پروژه های مرتبط خود نیاز به نیروی متخصص برنامه نویس مسلط به آندروید دارد.

لذا از تمامی فعالین این حوزه که دارای سابقه مطلوب و همچنین نمونه کاری می باشند تقاضا داریم جهت اقدام برای گزینش ، رزومه خود را به آدرس ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایند.

شایان ذکر است از دوستانی که دارای سوابق اجرایی در این زمینه نمی باشند و تنها علاقمند به فعالیت در این حوزه می باشند، نیز با شرط دارا بودن دانش برنامه نویسی خوب، دعوت به حضور در این عرصه با شرایط خاص می شود.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 06 خرداد 1392 ساعت 16:04 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (8)
اعلام همکاری
8 چهارشنبه, 02 دی 1394 ساعت 13:38
شاهین حیاتی
من در زمینه طراحی سایت ، برنامه نویسی برنامه های ویندوز و اندروید کار کردم در صورت صلاحدید می توانم با شما همکاری نمایم
09149550025
شماره تماس من می باشد
پاسخ مدیر :
اعلام همکاری
شنبه, 05 دی 1394 ساعت 08:46
رحیمیان
با سلام؛

لطفا درخواست خود را به ایمیل info@mth-co.ir ارسال کنید

موفق باشید.
برنامه نویس اندروید
7 چهارشنبه, 21 اسفند 1392 ساعت 15:20
الیاس مشهد
با سلام 4 سال سابقه ی برنامه نویسی در زمینه محصولات فروشگاهی حسابداری دارم جدیدا به تکنولو زی اشاا شدم برنامه را تبدیل میکنم به اندروید و ای او اس یعنی برنامه نوشته شده به زبان ویندوز قابل اجرا برروی گوشی ها هم می باشد
خوشحال میشم در این زمینه همکاری داشته باشیم
09397693210
پاسخ مدیر :
برنامه نویسی
پنجشنبه, 22 اسفند 1392 ساعت 12:54
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اعلام همکاری، لطفا مشخصات و رزومه خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید.

پیروز باشید
همکاری
6 دوشنبه, 25 شهریور 1392 ساعت 19:57
رضاعیدیان
با سلام من رضا عیدیان هستم یه برنامه نویس تجربی اندروید هستم والبته تازه کار هستم
نمونه کار من هم میتونید ازادرس زیر ملاحظه کنید
http://www.persiandroid.net/thread6515.html
من قبلا phpهم کار کردم و خوشحال میشم که کمک کنم

ادرس ایمیل :
rezaeade_3002@yahoo.com
پاسخ مدیر :
همکاری
چهارشنبه, 27 شهریور 1392 ساعت 08:03
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اعلام همکاری شما، لطفا مشخصات کامل خود را به همراه رزومه به ایمیل شرکت ارسال نمایید.

پیروز باشید
همکاری
5 یکشنبه, 27 مرداد 1392 ساعت 12:04
یلدا
باسلام بنده دارای ۴ سال سابقه برنامه نویسی C++ , و جاوا می باشم مایلم به صورت پروژه ای همکاری داشته باشم
email: t.ghasemi84@gmail.com
پاسخ مدیر :
همکاری
یکشنبه, 27 مرداد 1392 ساعت 17:37
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اعلام همکاری، لطفا مشخصات و رزومه خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید.

پیروز باشید
فروش محصولات کاتب
4 سه شنبه, 28 خرداد 1392 ساعت 13:59
همکاری در فروش
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت مدیریت محترم موج تلفن همراه استاد جوان

من فرزاد زرین طی چند سال قبل به شرکت شما آمده بودم برای کار (همون موضوع اینترنت)
و با کار های کامپیوتری هم علاقه مند هستم
(جاوا) اما مشکلاتی چون تحصیل نتوانستم در شرکت موج تلفن همراه کار کنم

و در شرکت ایران آفتاب هم پیشنهاد کار داشتم

اما همین تحصیل دیگه چه کنیم حال تابستان اس اگر کاری هست که بنده حقیر از دستان کوچکم بر میاید من را بی اطلاع نگذارید

24 ساعته پاسخ گو زنگ شرکت شما هستم
09397239136
همکاری
3 پنجشنبه, 23 خرداد 1392 ساعت 19:30
سید رضا عسگریان
با عرض سلام و خسته نباشید.
چند روز پیش به طور اتفاقی به سایت شما برخورد کردم و شما توی سایت نیاز به برنامه نویس را مطرح کرده بودید.خودم اطلاعاتی درباره برنامه نویسی اندروید ندارم.اما به برنامه نویسی وب سایت (طراحی سایت) به طور کامل مسلط هستم.
امیدوارم که بتوانم با شما همکاری داشته باشم
میتوانید برای دیدن وب سایت شرکت ما به آدرس www.parsiwebserver.com مراجعه کنید.من در این شرکت به عنوان برنامه نویس در حال کار کردن هستم
در ضمن خود من هم دارای یک وب سایت نرم افزار موبایل هستم که تا 10 روز دیگه فعالیت رسمی خود را به طور کامل آغاز میکند به آدرس www.kamyabmobile.com برای دیدن وب سایت مراجعه کنید شاید بتوانیم با هم همکاری خوبی در این زمینه داشته باشیم.
برای تماس با من :
09137433197
سید رضا عسگریان
آدرس ایمیل:
r.asgarian@yahoo.com
پاسخ مدیر :
همکاری
جمعه, 24 خرداد 1392 ساعت 11:37
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاعات شما، با شما تماس گرفته خواهد شد.

پیروز باشید
سلام
2 دوشنبه, 20 خرداد 1392 ساعت 16:17
جواد قانع
سلام من جواد قانع هستم 19 ساله- مشهدی- رشته نرم افزار میخونم ترم اخر کاردانی معدل +18
برنامه نویسی زبون های دات نت و سی پلاس رو مسلط هستم و جاوا و php هم بلدم
دربرنامه نویسی موبایل هم کار کردم نمونش نرم افزار کتابک که ریلیز کردم الانم دارم روی برنامه نویسی موبایل کار میکنم
پاسخ مدیر :
همکاری
دوشنبه, 20 خرداد 1392 ساعت 16:54
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اعلام همکاری شما، لطفا شماره تلفن خود را جهت تماس اعلام نموده یا در ساعات اداری با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
شماره تماس : 6067323 - 0511

پیروز باشید
استخدام
1 شنبه, 18 خرداد 1392 ساعت 12:31
پورریا
سلام
من پوریا هستم - 23 - ساکن مشهد - ترم 5 رشته نرم افزار (تا اینجا با C++ اشنا شدم - SQL و HTML و CSS خوب بلدم)
برنامه نویس آندروید هم نیستم
پاسخ مدیر :
استخدام
شنبه, 18 خرداد 1392 ساعت 13:43
جوان
با سلام
لطفا در ساعات اداری با بخش فنی تماس حاصل نمایید.
شماره تماس : 6067323 - 0511

پیروز باشید